5,109
edits
Desy Wahyuni (talk | contribs) m |
|||
Line 118: | Line 118: | ||
|- | |- | ||
| Sexual Orientation | | Sexual Orientation | ||
| style="text-align: center;" | v | |||
| style="text-align: center;" | v | |||
| style="text-align: center;" | v | |||
| style="text-align: center;" | v | |||
| style="text-align: center;" | v | |||
| style="text-align: center;" | v | |||
| style="text-align: center;" | v | |||
|- | |||
| Gender Identity or Expression | |||
| style="text-align: center;" | v | | style="text-align: center;" | v | ||
| style="text-align: center;" | v | | style="text-align: center;" | v |
edits